dekoracje okienne realizacje warszawa
MAGNUM
ul. Dereniowa 5C
02-776 WARSZAWA - URSYNÓW
tel: 22 644 26 16
mobile: 530 103 104
biuro@magnum.waw.pl
www.roletyzaluzje.waw.pl

Polecamy OKNA PCV I DREWNIANE

okna pcv warszawa
WERTIKALE - Żaluzje pionowe

Verticale inaczej zwane żaluzje pionowe, to obrotowe osłony okienne składające się z mechanizmu sterującego (umieszczonego w górnej, aluminiowej szynie prowadzącej) oraz pionowych pasów (lameli), wykonanych ze specjalistycznych tkanin osłonowych. Lamele zakończone są obciążnikami, które powodują ich naciągnięcie. Zamykanie i otwieranie verticali następuje przy pomocy łańcuszka, który wywołuje obrót pionowych pasów wokół własnej osi o kąt 180 stopni.

Verticale mają zastosowanie zarówno w domu, biurze, salonie, sklepie, czy restauracji. Podnoszą komfort wypoczynku i pracy, a nawet mogą być ozdobą wnętrza.

Verticale nadają pomieszczeniu bardzo nowoczesny charakter, zabezpieczają pomieszczenie przed zbytnim nasłonecznieniem oraz pozwalają w prosty sposób odizolować się od otoczenia. Mogą służyć również do aranżacji podziału pomieszczeń (ruchoma ściana). W ofercie posiadamy kilkanaście grup tkanin o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce co pozwala na idealne wkomponowanie ich w otoczenie Część tkanin posiada atest niepalności co jest istotne przy montażu w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Zalety:
» z powodzeniem zastępują firankę
» posiadają właściwości antystatyczne - nie osiada na nich kurz
» dobrze chronią miejsce pracy przed nadmiernym nasłonecznieniem
» dobrze dobrane i estetyczne są eleganckim wykończeniem wnętrz

Parametry:
» min. szerokość 250 mm
» max. szerokość 6000 mm
» max. wysokość 4000 mm

Czyszczenie i konserwacja:
» delikatnie odkurzać lamele materiałowe, szynę przecierać szmatką zwilżoną w roztworze detergentu
» lamele z PCV przecierać miękką szmatką zwilżoną roztworem wody z detergentem

Żaluzje aluminiowe | Żaluzje drewniane | Rolety materiałowe | Rolety rzymskie | Rolety do okien dachowych | Rolety zewnętrzne | Wertikale | Moskitiery