dekoracje okienne realizacje warszawa
MAGNUM
ul. Dereniowa 5C
02-776 WARSZAWA - URSYNÓW
tel: 22 644 26 16
mobile: 530 103 104
biuro@magnum.waw.pl
www.roletyzaluzje.waw.pl

Polecamy OKNA PCV I DREWNIANE

okna pcv warszawa

MARKIZY MATERIAŁOWE KASETOWE

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę markiz tarasowych DRAGON które mogą posiadać poszycia w dwóch liniach wzorniczych: TOP, HIT oraz z folii zbrojonej PCV. Są to najwyższej jakości tkaniny światowego lidera tekstyliów markizowych firmy "DICKSON". Materiały te są odporne na wodę, posiadają impregnację antystatyczną PERLGARD XT27, są odporne na kurz, olej, pleśń i na działanie UV.

Markizy kasetowe

Poszczególne typy różnią się sposobem mocowania, wytrzymałością i co za tym idzie maksymalnymi wymiarami w jakich mogą być wykonane.

Markizy MarkizyKaseta chroniaca poszycie w modelu Venus EVO to coś więcej niż tylko praktyczne rozwiązanie. Kształt kasety został tak zaprojektowany by elegancko komponować się z fasadą Twojego domu. Markiza w kasecie to rozwiązanie pozwalające zatrzymać czystość poszycia na dłużej. Do modelu Venus EVO stosujemy kasetę o wysokości zaledwie 13 cm. Mechanizmy ramion pochodzą wprost od modelu Jupiter EVO. Dlatego i w Venus EVO otrzymamy wysięg ramion dochodzący aż do 4 m i 5-cio letnią gwarancję.

Seria Vario VOLANT. Wysuwana za pomocą korby lub napędu elektrycznego falbana zapewnia intymność i chroni przed światłem zachodzącego słońca. Stworzy przyjemny nastrój na Twoim tarasie. Vario Volant rozwija się do 130 cm, a napęd elektryczny można połączyć z systemem sterowania radiowego. Dodatkowo 10-letnia gwarancja na materiały!

Markizy kasetowe

W serii TOP LINE - napęd elektryczny bez dopłaty!

MARKIZY MATERIAŁOWE TRADYCYJNE

Markizy materiałowe stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie.

Markizy materiałowe

Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Markizy materiałowe Markizy Markizy

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów markiz różniących się rozwiązaniami technicznymi, zastosowaniem i wyglądem. Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami. Zapraszamy.

Żaluzje aluminiowe | Żaluzje drewniane | Rolety materiałowe | Rolety rzymskie | Rolety do okien dachowych | Rolety zewnętrzne | Wertikale | Moskitiery